Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 49
mandag, 03-12-2018
- Fagdag 5/9 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
08:30-14:15 Sundhedssamtale i 0.C 0C
18:00-21:00 Udskolingsfest 7A, 7B, 7C, 8A, 8B, 8C, 9A, 9B, 9C
tirsdag, 04-12-2018
08:00-09:30 Dramaforløb med Filuren 4A MTJ, HT
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
09:50-11:35 Dramaforløb med Filuren 4C CAJ, HT
12:20-13:50 Dramaforløb med Filuren 4B ALA, TMK, HT
13:20-15:40 Konfirmationforberedelse 7.a 7A
17:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde BJF, JHY, DBB, GHH, KJ, LWP, ML, NP
onsdag, 05-12-2018
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
torsdag, 06-12-2018
08:05-09:30 Koordinatorudvalgsmøde ALA, BH, BJF, BSI, BSK, DBB, HI, KJ, LWP, MIN, ML, MMB, NP, OS
08:30-14:15 Sundhedssamtale i 0.C 0C
Uge 50
mandag, 10-12-2018
08:30-10:45 Sundhedssamtale i 0.C 0C
10:20-13:50 MOT 7.a 7A MT, KP, BSK
tirsdag, 11-12-2018
08:30-11:35 MOT 7.c 7C GP, KP, TM
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
onsdag, 12-12-2018
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
15:00-18:00 Skoleindskrivning 2019 DBB, KJ, MAJ, NP, PB, SM
torsdag, 13-12-2018
10:20-13:50 MOT 7.b 7B BSI, LR, KS
13:00-14:00 Møde ang barn 4.e KDS, KJ, CAJ, ALA, PV
fredag, 14-12-2018
08:30-11:35 MOT 9.c 9C GP, MAS
Uge 51
mandag, 17-12-2018
10:20-13:50 MOT 9.a 9A BSI, CSB, PV, JH
tirsdag, 18-12-2018
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
onsdag, 19-12-2018
08:30-11:35 MOT 9.b 9B GP, JHO, KS
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
torsdag, 20-12-2018
08:05-09:30 MED - Udvalgsmøde AAM, BJF, BSI, DBB, ES, GHH, JA, JHY, KJ, LM, MIN, ML, MMB, NP
fredag, 21-12-2018
08:00-12:00 SIDSTE SKOLEDAG FØR JULEFERIEN 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
09:00-09:45 Juleafslutning i Egå Kirke, 0.-1. kl. 1A, 1B, 1C, 1E
10:00-10:45 Juleafslutning Egå Kirke, 2.-3.kl. 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C
Uge 52
tirsdag, 25-12-2018
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
onsdag, 26-12-2018
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK