Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 40
mandag, 01-10-2018
10:20-13:50 MOT 8.a 8A MT, MHF, TLS, ASK
tirsdag, 02-10-2018
08:30-11:35 MOT 7.c 7C GP, KP, TM
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
13:20-15:40 Konfirmationsforberedelse 7.a og 7.b 7A, 7B
14:00-14:45 4.e klasseteam BSI, CAJ, KDS, MHK, MLH, PV, MH
19:30- Foredrag for konfirmander i Sognegården 7A, 7B, 7C
onsdag, 03-10-2018
08:30-11:35 MOT 8.c 8C GP, OS, JHO
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
torsdag, 04-10-2018
08:05-09:30 MED - Udvalgsmøde AAM, BJF, BSI, DBB, ES, GHH, JA, JHY, KJ, LM, MIN, ML, MMB, NP
13:20-15:40 Konfirmationsforberedelse 7.c 7C
Uge 41
mandag, 08-10-2018
- FORDYBELSESUGE 1/3 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
tirsdag, 09-10-2018
- FORDYBELSESUGE 1/3 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
onsdag, 10-10-2018
- FORDYBELSESUGE 1/3 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
torsdag, 11-10-2018
- FORDYBELSESUGE 1/3 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
17:30-20:00 Skolebestyrelsesmøde BJF, JHY, DBB, GHH, KJ, LWP, ML, NP
fredag, 12-10-2018
08:00-12:15 MOTIONSDAG 0A, 0B, 0C, 1A, 1B, 1C, 1E, 2A, 2B, 2C, 3A, 3B, 3C, 4A, 4B, 4C, 4E, 5A, 5B, 5E, 6A, 6B, 6C, 6E, 7A, 7B, 7C, 7E, 8A, 8B, 8C, 8F, 8G, 9A, 9B, 9C
Uge 42
tirsdag, 16-10-2018
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
onsdag, 17-10-2018
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
Uge 43
tirsdag, 23-10-2018
08:30-11:35 MOT 9.c 9C GP, KA, JHO
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
09:50-10:50 Teaterforestilling i festsalen 5A, 5B, 5E
12:20-13:20 Teaterforestilling i festsalen 6A, 6B, 6C, 6E
13:20-15:40 Konfirmationsforberedelse 7.a og 7.b 7A, 7B
16:00-17:00 Møde med It-rygsæk forældre KRH, LR, MRM
onsdag, 24-10-2018
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
10:20-13:50 MOT 9.a 9A BSI, KP, CSB, MA
17:00-19:00 Informationsmøde om UPV for 8. årgang og forældre 8A, 8B, 8C
torsdag, 25-10-2018
08:30-12:45 Sundhedssamtale i 0.A 0A
13:20-15:40 Konfirmationsforberedelse 7.c 7C
15:00-19:00 skole - hjem 0.C 0C AHI, SM
fredag, 26-10-2018
08:30-11:35 MOT 9.b 9B GP, KS
Uge 44
tirsdag, 30-10-2018
08:00-09:30 Dramaforløb med Filuren 4A MTJ, HT
09:50-10:50 Årgangsteammøde 1. årg. 1A, 1B, 1C, 1E AML, AN, BH, BJF, EJ, GT, IL, JA, JHY, JSBJ, LJ, MF
09:50-11:35 Dramaforløb med Filuren 4C CAJ, HT
12:20-13:50 Dramaforløb med Filuren 4B ALA, TMK, HT
13:20-15:40 Konfirmationsforberedelse 7.a og 7.b 7A, 7B
16:30-19:50 Skolehjemsamtaler 1.B 1B
16:30-19:50 Skolehjemsamtaler 1.B 1B
onsdag, 31-10-2018
09:50-11:35 Årgangsteammøde 2. årg. 2A, 2B, 2C DMP, KKJ, TC, BH, HD, MIN, MMB, HM, IK, SL, VK
15:00-19:20 Skolehjemsamtaler 1.B 1B